Найближчими днями через підняття рівню води очікують підтоплення домогосподарств у Львівській, Волинській, Рівненській, Житомирській областях. Державне бюро розслідувань викрило масштабну корупцію на Волинської митниці – за хабарі пускають через державний кордон вантажі без сплати митних платежів. На волинській трасі поблизу міста Рожище поліція затримала чоловіка у жіночому одязі.

У Волинській області в Старовижівському районі рятувальники ДСНС ліквідували пожежу в дизель-поїзді. У п’ятницю, 12 березня, у Волинській області обвалився міст – в результаті події постраждали п’ятеро осіб. У Волинській області мікроавтобус з пасажирами злетів у кювет.

чому волинська область

Численні страйки, виступи населення проти влади придушуються. На півночі її проходить державний кордон з Республікою Білорусь протяжністю 195 кілометрів, на заході – з Республікою Польща – a hundred thirty five км. На півдні Волинь межує з Львівською, на сході – з Рівненською областями України.

Росіяни Помилково Скинулися На Дрон Для Зсу

Загальна площа орної землі с.Риковичі га, пасовищ – 87га, 49га знаходиться під забудовою присадибних ділянок. На сьогоднішній день у селі Риковичі налічується близько 800 парафіян, які підтримують церкву в належному стані. Владика привітав парафіян і побажав надалі молитовного настрою.

Чому Місто – Луцьк, А Область – Волинська?

Під час перевірки безпекової ситуації в північних районах Волині поліцейські та нацгвардійці виявили білоруську військову форму, вибухівку, зброю та наркотики. При повному або частковому використанні матеріалів посилання на «Під прицілом» обов’язкове. eight липня в Україні відзначають День родини. Гортання недільної стрічки привело мене до необхідності знову поставити руба …

Білосток Не Польський

Риковичі, хоробрими і мужніми борцями. Вони боролися до останнього і вірили у пере­могу. Основне завдання ОУН— підтримувати зв’язки з УПА, доставляти членам з’єднання їжу, одяг. Керівником з’єднання був Костюк Андрон Федорович, turist.cn.ua якого згодом заарештували і позбавили волі на 20 років. Покарання ніс у Караганді, повернувся додому у 1956 р. Син Костюка Андрона, Антін, з болем у душі згадує про своїх односельчан, яких зараз немає в живих.

Top